זיהוי שולח בהודעות SMS

רגולציה חדשה של משרד התקשורת


פתח חשבון בחינם קבל 10 הודעות חינם!


לקוחות יקרים,
במטרה למנוע התחזות בשליחות הודעות SMS, משרד התקשורת קבע רגולציה חדשה בנושא זיהוי השולח, אשר צפויה להיכנס לתוקף בתאריך 3.1.2021.


בהתאם לרגולציה החדשה, אם אתם שולחים את ההודעה עם מספר שולח שהוא מספר טלפון נייד או מספר נייח – יש צורך לבצע לפני השליחה הראשונה הליך אימות פשוט חד פעמי, בהתאם להסבר שלהלן.


מתי אין צורך בהליך האימות החדש?

אם מספר השולח של הודעות הסמסים שלכם איננו מספר טלפון נייד או נייח – אין שום בעיה, ותוכלו להמשיך בשליחה כפי שאתם רגילים, ללא שום שינוי.
זיהוי שולח שאיננו מצריך אימות:
• זיהוי שולח שמי (טקסט באנגלית)
שליחה ממספר חסוי (OO).
מספר טלפון וירטואלי שאנחנו סיפקנו לכם.


מתי יש צורך בהליך האימות החדש?

א. שליחת הודעות SMS עם זיהוי שולח – מספר סלולרי
אם אתם שולחים הודעה כשבשדה של מספר השולח מופיע מספר סלולרי (שאיננו מספר וירטואלי שאנחנו סיפקנו לכם) תידרשו לבצע הליך אימות קצר חד פעמית של מספר השולח, על מנת לאמת שהמספר הזה אכן בבעלותכם.
איך מאמתים מספר שולח נייד?
פשוט מאד. בפעם הראשונה בה תרצו לשלוח הודעת SMS ממספר שולח נייד – תופיע לכם במערכת הודעה, ותישלח אליכם אוטומטית הודעת סמס למספר הסלולרי שאותו רשמתם בפרטי השולח של ההודעה.
עליכם לפתוח את ההודעה שהתקבלה במכשיר הסלולרי שהוא בעליו של אותו מספר, להיכנס לקישור שקיבלתם בהודעה, ללחוץ על כפתור האישור שבתוך הקישור, וזהו. המספר אומת ואושר.
מעתה תוכלו להמשיך לשלוח כרגיל הודעות סמס שבהן יופיע מספר השולח הזה שכבר אומת.


ב. שליחת הודעות SMS עם זיהוי שולח – מספר נייח
אם אתם שולחים הודעה כשבשדה של מספר השולח מופיע מספר נייח של בזק וכד' (כלומר מספר שאיננו נייד) – גם כאן תידרשו לבצע אימות חד פעמי של מספר השולח, כדי לאמת שהמספר הזה אכן בבעלותכם.
איך מאמתים מספר שולח נייד?
פשוט מאד. בפעם הראשונה בה תרצו לשלוח הודעת SMS ממספר שולח נייח, תופיע לכם במערכת הודעה עם מספר טלפון.
עליכם להתקשר מאותו טלפון נייח למספר הטלפון שהופיע בהודעה, ולבצע אימות של המספר.
זהו. המספר אומת ואושר. מעתה תוכלו להמשיך לשלוח כרגיל הודעות סמס שבהן יופיע מספר השולח הזה שכבר אומת.בכל בעיה או שאלה מוזמנים לפנות אלינו כאן או להתקשר 072-256-9090


רוצים לשלוח SMS מהמחשב?

פתח חשבון בחינם קבל 10 הודעות חינם!

השירותים שלנו

אתר sms4free.co.il מציע לכם מערכת חינמית לשליחת הודעות SMS בנוסף לשימוש חינם במערכת, האתר נותן לכל משתמש חדש חבילת הודעות SMS חינם! השימוש במערכת הינו קל ופשוט ואם נתקלתם בקשיים צרו איתנו קשר