מדריך וידאו

המדריך לשליחת הודעות SMS


פתח חשבון בחינם קבל 10 הודעות חינם!


ברוכים הבאים למדריך השלם לדיוור הודעות SMS באמצעות מערכת שליחת הסמסים לעסקים, המערכת מאפשרת דיוור הודעות SMS לכל סוג עסק, החל מהקטן ביותר עד לעסק הגדול עם מאגר לקוחות בלתי מוגבל, ניתן להשתמש גם לשימושים פרטיים להזמנות לאירועים וכו.
כנסו לוידאו ותתרשמו מהפשטות של המערכת:

סרטון הדרכה

שלום לכולם,
ברוכים הבאים לאתר: אסמס פור פרי, אתר המאפשר שליחת הודעות SMS מהמחשב לכמה מספרי טלפון בלחיצה אחת.

האתר ממש קל ונוח לשימוש ומיד בתום ההרשמה מעניק לכם 10 הודעות מתנה!

תהיו מרוצים מהאתר, תוכלו לרכוש אחת מהחבילות המשתלמות שלנו.
כל החבילות עומדות לרשותכם לניצול ללא הגבלת זמן.

אז בואו נגיע לעיקר ונראה איך שולחים הודעה? התהליך הוא ממש פשוט וכולל בסך הכל שלושה שלבים פשוטים. נלחץ על לשונית "שלח אסמס"... אוקיי, הדבר הראשון הוא השדה של פרטי השולח בעצם. ברירת המחדל היא המספר נייד שאיתו נרשמתם לשירות וזה מה שהנמען יראה כשיקבל את האסמס.
ניתן לשנות את המספר הזה לאיזה מספר שאנחנו רוצים – נייח או נייד. יש גם אפשרות לטקסט, הטקסט פה מוגבל רק אנגלית, בלי רווח עד 11 אותיות.
אם אנחנו לא רוצים להזדהות בכלל אפשרות נוספת לסמן בריבוע "שלח אסמס חסוי ", ניתן גם לרכוש מספר וירטואלי שבאמצעותו תוכלו לקבל הודעות נכנסות.

שימו לב: החלפת מספר או שם שולח ההודעה, או שליחת אסמס חסוי אפשריים רק אחרי שקונים חבילה.

השלב השני הוא לבחור את הנמענים, כאן יש לנו שלוש אפשרויות: אחת היא ליצור רשימה קבועה שכאן אנחנו בעצם נותנים לה שם ומגדירים לה מספרים.
ברגע שאנחנו יוצרים רשימה היא מגיעה לפה -< מה שמוביל אותנו לאפשרות השנייה שהיא להשתמש ברשימה קיימת שכבר יצרנו.

האפשרות השלישית היא פשוט להזין כאן בריבוע הריק הזה את מספרי הטלפון שאתם רוצים לשלוח אליהם את ההודעה. אפשר לעשות העתק- הדבק מכל מיני קבצים כמו אקסל או ממערכת ניהול הלקוחות שלכם למשל.

בשלב הבא אנחנו יוצרים את תוכן ההודעה, פשוט רושמים כאן את הטקסט שאנחנו רוצים לשלוח. אפשר לצרף קבצים כמו תמונה או מסמך... או כל מה שאתם צריכים. כמו כן תוכלו להוסיף קישור להסרה.

שימו לב שעד 134 תווים חשבת כהודעה אחת , ניתן לשלוח הודעות ארוכות יותר ומתחת ל"תוכן ההודעה" יירשם לכם כמה הודעות זה נחשב.

ברגע שמילאנו את כל השדות פה והגדרנו את התנאים בהם אנחנו רוצים שההודעה תישלח לסיום, צריך ללחוץ על הכפתור הירוק "שלח אסמס" וההודעה נשלחת לכל המספרים.

אז יאללה, שיהיה בהצלחה ותודה שהקשבתם.


רוצים לשלוח SMS מהמחשב?

פתח חשבון בחינם קבל 10 הודעות חינם!

השירותים שלנו

אתר sms4free.co.il מציע לכם מערכת חינמית לשליחת הודעות SMS בנוסף לשימוש חינם במערכת, האתר נותן לכל משתמש חדש חבילת הודעות SMS חינם! השימוש במערכת הינו קל ופשוט ואם נתקלתם בקשיים צרו איתנו קשר