מספר וירטואלי

מספר וירטואלי הפתרון המומלץ לבעלי טלפון כשר


פתח חשבון בחינם קבל 10 הודעות חינם!
רכוש מספר וירטואלי להודעות תשובה

באמצעות מספר וירטואלי גם בעלי טלפון כשר יכולים לשלוח ולקבל הודעות SMS

לא יכולים לשלוח או לקבל הודעות SMS בגלל שיש לכם טלפון כשר? מעכשיו זה אפשרי! אם יש לכם טלפון כשר, אתם יכולים לרכוש אצלנו באתר מספר וירטואלי, שהוא מספר נייד ישראלי, ולקבל הודעות SMS שיישלחו אליכם למספר הוירטואלי. את הודעות ה-SMS האלה תוכלו לקרוא או בדף הודעות נכנסות בחשבון שלכם במערכת, או באימייל שלכם, לאחר שתגדירו במערכת את המייל שלכם לקבלת ההודעות, הודעות ה-SMS יגיעו בחינם ללא תשלום נוסף למייל שהגדרתם.

כמובן שבאפשרותכם גם לשלוח הודעות SMS באמצעות המערכת שלנו. בעת שליחת ההודעה תוכלו לרשום את הטלפון שלכם בשדה "מספר השולח" במסך שליחת ההודעות, ואז מקבל ההודעה יראה את ההודעה כאילו נשלחה ממספר הטלפון הנייד שלכם. לחלופין, באפשרותכם לרשום בשדה של "מספר השולח" את המספר הוירטואלי שרכשתם, ואז כשמקבל ההודעה ישיב עליה – תוכלו לקרוא את הודעת הSMS הנכנסת בדף הודעות נכנסות בחשבון שלכם במערכת.


כמה סמסים ניתן לקבל ברכישת מספר וירטואלי?

לאחר שרכשתם מספר וירטואלי, תוכלו לקבל הודעות SMS ללא הגבלה למספר הווירטואלי.


כמה מספרים וירטואליים ניתן לרכוש?

יש לכם צורך ביותר ממספר וירטואלי אחד? אין בעיה. באפשרותכם לרכוש כמה מספרים וירטואליים שאתם צריכים, ולהשתמש בהם באותו חשבון שלכם במערכת או במספר חשבונות שונים.


קבלת סמסים – גם לאימייל ולנייד שלכם

לאחר רכישת המספר הוירטואלי, תוכלו לראות את הודעות ה-SMS שנשלחו אליכם בדף "הודעות נכנסות" בחשבון שלכם במערכת.
כמו כן, באפשרותכם במקביל לבחור לקבל בזמן אמת את הודעות הסמס הנכנסות גם בכתובת האימייל שלכם וגם לטלפון הנייד שלכם, כולל תוכן ההודעה ופרטי השולח.
התשלום עבור מספר וירטואלי הוא 20 ש"ח בתשלום חודשי מתחדש. אם ברצונכם לקבל סמסים גם לאימייל ו/או לשרת שלכם, המנוי החודשי עבור המספר הוירטואלי יהיה בעלות חודשית כוללת של 30 ש"ח (במקום 20 ש"ח). במידה ותרצו שהסמסים יועברו גם לנייד שלכם, עליכם לרכוש חבילת סמסים לפי כמות הסמסים שאתם מעוניינים לקבל.


מה תקופת השימוש במספר וירטואלי?

לאחר שרכשתם מספר וירטואלי, הוא ימשיך לעמוד לרשותכם למשך תקופה של 30 יום. לאחר תקופה זו הוא יתחדש באופן אוטומטי מדי חודש לתקופה נוספת של 30 יום נוספים. אין לכם עוד צורך במספר הוירטואלי? פשוט התקשרו אלינו או שלחו אלינו טופס צור קשר, ואנחנו נפסיק את המשך המנוי החודשי שלכם עבור המספר הוירטואלי.


מספר וירטואלי – עבור סמסים בלבד

שימו לב: המספר הוירטואלי שאתם רוכשים אצלנו באתר יכול לשמש אך ורק לקבלה ושליחה של סמסים. לא ניתן באמצעות המספר הוירטואלי לשלוח הודעות ווטסאפ או לנהל שיחות טלפון.


בכל שאלה או בעיה מוזמנים ליצור איתנו קשר לטלפון 072-256-9090

רוצים לשלוח SMS מהמחשב?

פתח חשבון בחינם קבל 10 הודעות חינם!

השירותים שלנו

אתר sms4free.co.il מציע לכם מערכת חינמית לשליחת הודעות SMS בנוסף לשימוש חינם במערכת, האתר נותן לכל משתמש חדש חבילת הודעות SMS חינם! השימוש במערכת הינו קל ופשוט ואם נתקלתם בקשיים צרו איתנו קשר