מספר וירטואלי

מספר וירטואלי לקבלת הודעות כתובות (SMS) חוזרות


פתח חשבון בחינם קבל 10 הודעות חינם!
רכוש מספר וירטואלי להודעות תשובהאתר sms4free שמציע את שירות שליחת הודעות ה SMS המתקדם והנוח ביותר שקיים היום בארץ, גאה להשיק שירות חדש, הראשון בארץ: שירות קבלת הודעות SMS למחשב, למייל או לטלפון אחר שלכם! השירות מתבצע באמצעות מספר וירטואלי שאתם מקבלים מהאתר, כך שתוכלו לשמור על דיסקרטיות, לקבל הודעות SMS מלקוחות, חברים או מארגונים וחברות כמו בנקים שצריכים לשלוח לכם קוד אימות לכניסה למערכות שלהם. השירות פופולארי במיוחד ללקוחות מהמגזר החרדי שלא יכולים לקבל הודעות SMS לטלפון הכשר שלהם או ללקוחות ישראליים הנמצאים בחול ואין להם מספר ישראלי שיכול לקבל הודעות למקום בו הם נמצאים, באמצעות מערכת האתר במחשב, וללא לחשוף את המספר הסלולרי שלכם. בעלות של 20 ₪ בלבד לחודש באפשרותכם לרכוש מספר וירטואלי ייחודי שלכם, ובאמצעותו תוכלו לקבל במערכת הודעות SMS שיישלחו למספר זה.


למה זה טוב?

המספר הוירטואלי יעיל למצבים שונים, למשל: אתם מעוניינים שלקוחותיכם יענו להודעות הSMS שאתם שולחים להם באמצעות המערכת, בהודעות SMS שישלחו לכם, אבל אינכם מעוניינים לקבל אותן בסלולרי האישי שלכם. ברצונכם לצפות בצורה מרוכזת במערכת בהודעות SMS שנשלחות אליכם מלקוחותיכם.
ברשותכם מספר טלפון "כשר" שאין ביכולתו לקבל הודעות SMS נכנסות. אתם רוצים לשלוח ולקבל הודעות SMS מאדם או ממספר אנשים שאתם לא רוצים להיחשף בפניהם ועוד.


מה העלות של מספר וירטואלי?

המספר הוירטואלי עומד לרשותכם בעלות של 20 ₪ (פלוס מע"מ) בלבד לחודש. עבור כל תקופה של חודש (30 יום) שבה יעמוד המספר הוירטואלי לרשותכם.
שימו לב, שהתשלום עבור השימוש במספר וירטואלי הינו רק עבור קבלת הודעות למערכת למספר זה, ואיננו מהווה תשלום עבור שליחת הודעות מהמערכת.
לשם שליחת הודעות מהמערכת, עליכם לרכוש בנפרד חבילת SMSלפי צרכיכם כמפורט בדף המחירון באתר https://www.sms4free.co.il/Price,התשלום עבור מספר וירטואלי הוא 20 ש"ח בתשלום חודשי מתחדש ניתן לבטל בכל עת את המנוי למספר על ידי פניה לצוות האתר דרך עמוד .הצור קשר
בנוסף לקבלת הסמסים, שנשלחו אליכם למספר הוירטואלי, בדף "הודעות נכנסות" בחשבון שלכם באתר - באפשרותכם לקבל את הסמסים במקביל גם לאימייל שלכם ו/או השרת שלכם. אם תבחרו באפשרות נוספת זו, המנוי החודשי עבור המספר הוירטואלי יהיה בעלות חודשית כוללת של 30 ש"ח (במקום 20 ש"ח). כמו כן, באפשרותכם לבחור לקבל את הסמסים למספר הנייד שלכם. במידה ותבחרו באפשרות זו, עליכם לרכוש חבילת סמסים לפי כמות הסמסים שאתם מעוניינים לקבל.


איך ניתן לרכוש מספר וירטואלי?

כדי לרכוש מספר וירטואלי עליכם להיכנס לדף המחירון https://www.sms4free.co.il/Price בדף זה יש ללחוץ בצד השמאלי התחתון של המסך על הקישור לרכישת המספר הוירטואלי בעלות של 20 ₪ לחודש פלוס מע"מ.


איך משתמשים במספר הוירטואלי?

לאחר השלמת התשלום ורכישת המספר הוירטואלי, לפי ההסבר למעלה, המערכת תיתן לכם אוטומטית מספר וירטואלי, גם בתוך האתר תוכלו לראות את המספר וגם תקבלו מייל עם המספר שלכם, זה המספר שבו תוכלו להשתמש לנוחותכם. אם ברצונכם עבור הודעה מסוימת שאתם שולחים לקבל הודעות תשובה למספר הוירטואלי – כל שעליכם לעשות הוא להיכנס למסך שליחת SMS לסמן V מתחת לשדה שולח ההודעה היכן שרשום "הפעל אפשרות קבלת תשובה חזרה מנמען", ואז פשוט להמשיך לשלוח את ההודעה כרגיל. המספר הוירטואלי יופיע באופן אוטומטי בתוך השדה של "שולח ההודעה".


האם באפשרותי לבחור את המספר הוירטואלי שלי?

לאחר השלמת הליך התשלום, המערכת מקצה לכם באופן אוטומטי מספר וירטואלי שיעמוד לרשותכם. לא ניתן לבחור את המספר, המספר יעמוד לרשותם ולא ישתנה כל עוד אתם משלמים על המספר, ברגע שתפסיקו את התכנית, בתום 30 הימים עליהם שילמתם מראש, המספר ינותק מחשבונכם, ובמידה ותחדשו את השירות תקבלו מספר אחר ולא את המספר שהיה לכם לפני כן.


כיצד באפשרותי לראות את ההודעות שקיבלתי למספר הוירטואלי? וגם:
איך אפשר לקבל הודעת SMS לאימייל?

בתוך החשבון שלכם באזור האישי עליכם להיכנס לתוך תיבת "הודעות נכנסות" ושם תוכלו לראות את כל ההודעות שקיבלתם למספר הוירטואלי.
בתיבה זו תוכלו לראות את תוכן ההודעה שקיבלתם, המועד בו התקבלה ההודעה וכן מספר הטלפון שממנו קיבלתם את ההודעה. כמו כן, באפשרותכם להשיב ישירות מתיבה זו למי ששלח לכם את ההודעה, וזאת על ידי לחיצה על כפתור "השב" שליד כל הודעה נכנסת. באפשרותכם לבחור לעדכן במערכת, כך שבכל פעם שמישהו ישלח לכם הודעת SMS למספר הוירטואלי – תקבלו על כך התראה מיידית במייל שלכם או לטלפון הסלולרי שלכם. כך, מבלי להיכנס למערכת תדעו מייד דרך האימייל או הסלולרי שלכם שקיבלתם הודעת SMS חדשה במערכת.
שימו לב כי קבלת הודעות הסמס לאימייל, לנייד ו/או לשרת שלכם - כרוכה בתשלום נוסף כפי שפורט לעיל.רוצים לשלוח SMS מהמחשב?

פתח חשבון בחינם קבל 10 הודעות חינם!

השירותים שלנו

אתר sms4free.co.il מציע לכם מערכת חינמית לשליחת הודעות SMS בנוסף לשימוש חינם במערכת, האתר נותן לכל משתמש חדש חבילת הודעות SMS חינם! השימוש במערכת הינו קל ופשוט ואם נתקלתם בקשיים צרו איתנו קשר