שאלות ותשובות

שאלות תשובות בנוגע למערכת שליחת הודעות SMS

ברוכים הבאים לדף המידע והעזרה של אתר הסמסים המוביל בישראל. בדף זה ריכזנו את השאלות הנפוצות ביותר של לקוחותינו בנוגע למערכת שליחת ההודעות, כפי שהעלו כמה לקוחות שלנו. מומלץ מאד לקרוא אותן לפני תחילת השימוש באתר. עדיין יש לכם שאלות לגבי שירות דיוור הסמסים? צלצלו אלינו 072-256-9090 או שלחו אלינו טופס צור קשר.

 • האם באמצעות המערכת ניתן לשלוח הודעות SMS לכל הטלפונים הסלולריים? גם למנויי חברות הסלולר החדשות?

  אכן כן, מערכת SMS4FREE מאפשרת שליחת הודעות SMS למנויי כל חברות הסלולר בארץ, הן למנויי החברות הגדולות והן לקטנות, כל לקוח סלולר בארץ יוכל לקבל הודעות SMS מהמערכת שלנו.


 • יש לי טלפון כשר ואני לא מצליח לקבל את הסיסמא בהודעה, מה לעשות?  

  תוכל עדיין להירשם גם אם מספר הטלפון שלך לא מאפשר לקבל הודעות SMS, פשוט תקבל את הסיסמא לטלפון כהודעה קולית, איך עושים את זה? נכנסים לדף ההרשמה, ומסמנים למטה שהטלפון שלך כשר וכך תקבל את הסיסמא לטלפון באמצעות הודעה קולית, לאחר סיום ההרשמה תתקבל אצלך שיחת טלפון ותושמע לך הודעה קולית עם סיסמא.

 • אין לי פייפאל ואני רוצה לשלם בכרטיס אשראי?                             

  אפשרי, כאשר לוחצים על כפתור התשלום ומגיעים לדף של פייפאל, ישנה אפשרות בדף התשלום של פייפאל שנקראת: "שלם באמצעות כרטיס אשראי" ואז נפתח דף שמאפשר הזנת פרטי כרטיס אשראי והתשלום יורד מהאשראי ללא צורך לפתוח חשבון פייפאל

 • האם ניתן לשלוח לקבוצת טלפונים ולא רק למספר אחד?       

  אכן כן, ניתן ב-2 דרכים לשלוח לקבוצת מספרים, פעם אחת ניתן פשוט לבצע הדבקה של המספרים לחלון ה"נמענים" במסך שליחת ההודעות, פשוט עושים "העתק" של המספרים אליהם תרצו לשלוח את ההודעה, מאקסל, וורד או כל מסמך אחר בו יש לכם את מספרי הטלפון, הולכים לחלון ה"נמענים" עושים "הדבק" וזהו.. פשוט רושמים בחלון "תוכן ההודעה" את ההודעה ושולחים.... אפשרות נוספת שתעזור לכם לחזור ולשלוח לאותה קבוצה היא ליצור רשימת לקוחות, ניתן ליצור מספר בלתי מוגבל של רשימות לקוחות, לדוגמא "לקוחות צפון", "לקוחות דרום", "ספקים" וכדומה, וכך מספרי הטלפון של הקבוצה נשמרים במערכת וברגע שתרצו לשלוח הודעה לקבוצה מסוימת לא צריך להעתיק את הרשימה שוב אלא פשוט לבחור את הרשימה השמורה ולשלוח לה, עושים זאת על ידי לחיצה על "צור רשימה" בדף השליחת הודעות.

 • איך ניתן לשלוח שוב תוכן של הודעה שכבר שלחתי?                     

  אם אתם רוצים לשלוח שוב הודעה דומה לזו שכבר שלחתם בעבר, לאותו נמען או לנמען אחר, תוכלו להיכנס לארכיון השליחות בחשבונכם במערכת, לבחור את ההודעה, לסמן את תוכנה ולהעתיק אותה למסך שליחת ההודעות.

 • איך ניתן לראות בזמן אמת התראה שהתקבלה הודעת סמס למספר הוירטואלי שלי?       

  כשאתם מקבלים הודעת סמס נכנסת למספר הוירטואלי, אין צורך להיכנס כל פעם למערכת כדי לבדוק אם קיבלתם הודעות או לקרוא אותן. לאחר שרכשתם מספר וירטואלי, באפשרותכם לבחור במסך שליחת ההודעה באפשרות "לניתוב הודעות נכנסות לכתובת מייל או למספר סלולרי" ואז לעדכן כתובת מייל ו/או מספר סלולרי שלכם. לאחר שעדכנתם מייל או טלפון במסך זה, כל פעם שתקבלו הודעת סמס נכנסת למספר הוירטואלי – תקבלו על כך התראה מיידית למייל או לטלפון שלכם הכוללת את שולח ההודעה ונוסח ההודעה.

 • איך ניתן לאפשר לנמענים לחסום עצמם מקבלת הודעות נוספות בעתיד?

  על מנת לעמוד בדרישות חוק הספאם, מומלץ לצרף בסוף הודעת הסמס שאתם מפיצים, קישור שבאמצעותו הנמענים יכולים להסיר עצמם בקלות מרשימות התפוצה שלכם. כדי להוסיף קישור להסרה, עליכם ללחוץ במסך שליחת ההודעה על הכפתור "הוסף קישור להסרה". לאחר שלקוח ילחץ על הקישור, אזי גם אם תנסו בעתיד לשלוח אליו הודעות – המערכת תחסום אוטומטית את ההודעות מלהישלח אליו, ואתם לא תחויבו בגין שליחות עתידיות אליו.

 • האם ניתן לשנות את מספר השולח, כך שמי שמקבל ממני הודעת SMS באמצעות המערכת יראה מספר אחר למשל את המספר טלפון של העסק שלי או לשלוח ממספר חסוי?

  אכן כן, אבל רק אם קניתם אחת מחבילות ההודעות, במידה ושלחתם סמסים במסגרת ה-10 הודעות חינם לא ניתן לשנות את מספר השולח והמספר יהיה המספר באמצעותו נרשמתם לשירות, אם תרצו לשנות את מספר השולח של הודעות ה-SMS שאתם שולחים דרך המערכת תוכלו לרכוש חבילת הודעות, אפילו את החבילה הקטנה ביותר, ואז יתאפשר לכם בכל שליחה לשנות לאיזה מספר טלפון שתרצו, כך שמקבלי ההודעות יראו את המספר ששינתם אליו ויוכלו להתקשר חזרה, שירות יעיל מאד לעסקים. אפשרות נוספת ללקוח שקנה אחת מחבילות ההודעות שלנו היא לשלוח הודעה מחסוי, פשוט מסמנים מתחת לחלון של "שולח ההודעה" את השורה "שלח SMS חסוי" וההודעה תשלח ללא שום מספר, יהיה רשום חסום או חסוי.

 • היכן אפשר לראות את ההודעות ששלחתי?                                     

  כן, כאשר נכנסים לאזור "החשבון שלי" מהתפריט העליון, יש קישור שנקרא: "ארכיון שליחות" ובו ניתן לראות את כל ההודעות ששלחתם, עם תוכן ההודעות ולמי שלחתם אותן.

 • מה אורך ההודעה שניתן לשלוח? האם יש מגבלה כלשהי?              

  אין מגבלה לגבי אורך ההודעה שתוכלו לשלוח. הנמען יראה את ההודעה כהודעה ארוכה אחת. עם זאת, יש לשים לב, שאתם תחוייבו על ההודעה שנשלחת בהתאם לאורך ההודעה. הודעה עד 134 תווים מחוייבת כהודעה אחת. מעבר לכך, כל 67 תווים מחוייבים כהודעה, כלומר עד 201 תווים תחוייבו כשתי הודעות, עד 268 תווים תחוייבו כשלוש הודעות, וכן הלאה. לתשומת לבכם, תו הינו כל ספרה או אות, סימן פיסוק, רווח, וכיו"ב.

 • איך ניתן לקבל הודעות חוזרות?                                                        

  יש שתי אפשרויות לקבל הודעות חוזרות: א. תוכלו לרשום בשדה של "שולח ההודעה" את מספר הטלפון הסלולרי שלכם, ואז לקבל הודעות חוזרות אל מכשיר הסלולר שלכם. ב. תוכלו לרכוש מספר וירטואלי לקבלת הודעות בעלות של 20 ש"ח בלבד לחודש. את ההודעות הנכנסות תראו בחשבונכם במערכת בתיבת "הודעות נכנסות".

 • איך ניתן לקבל קבלה לאחר שרכשתי חבילת סמסים?               

  לאחר רכישת החבילה נשלחה אליכם אוטומטית מהמערכת קבלה למייל שרשמת בעת התשלום וההרשמה. יתכן שהגיע אליך לתיבת הספאם במייל. אנא בדקי שוב, ואם לא הגיע, נשלח לכם את הקבלה שוב.

 • איך ניתן לשלוח או לקבל סמס ישירות מהאתר או התוכנה שלכם מבלי להיכנס למערכת שלנו בכל שליחה?

  באפשרותכם לקבל או לשלוח הודעת SMS באופן אוטומטי ישירות מהמערכת, האתר או האפליקציה שלכם, ללא צורך בכניסה למערכת שלנו או בשליחה יזומה, אלא בקלות באמצעות התממשקות API. פרטים נוספים אודות שליחה או קבלת סמסים באמצעות API תוכלו לקרוא כאן http://www.sms4free.co.il/SMSByAPI להסברים מפורטים לגבי שימוש ב-API, יש להיכנס לדף זה http://www.sms4free.co.il/ApiSMS

072-256-9090

לקבלת ייעוץ השאירו את פרטיכם:

רוצים לשלוח SMS מהמחשב?

פתח חשבון בחינם קבל 10 הודעות חינם!

השירותים שלנו

אתר sms4free.co.il מציע לכם מערכת חינמית לשליחת הודעות SMS בנוסף לשימוש חינם במערכת, האתר נותן לכל משתמש חדש חבילת הודעות SMS חינם! השימוש במערכת הינו קל ופשוט ואם נתקלתם בקשיים צרו איתנו קשר