הודעות מותאמות אישית

הודעות סמס עם תוכן אישי לכל נמען

הוספת שם הנמען בהודעת הSMS הופכת את ההודעה שלכם להרבה יותר אישית לנמען ויותר מזמינה ונעימה. ניתן גם להתאים את תוכן ההודעה עצמה כך שתתאים אישית לכל לקוח ולקוח, ותכלול פרטים אישיים נוספים, כמו הסניף בו רכש אצלכם, מספר ת.ז. או מספר רישוי רכב שלו, תאריך יום ההולדת של הלקוח, וכו'. לכן פרסונליזציה מגדילה באופן משמעותי את שיעור התגובה של הנמען. במערכת sms4free ניתן בקלות ליצור הודעות SMS בצורה אוטומטית עם שם האדם או כל פרט רלוונטי אחר שידוע לכם לגביו.

דוגמאות לשליחת הודעה עם תוכן אישי

ניתן להשתמש בהודעות עם תוכן פרסונלי, תוכן אישי ומשתנה, למגוון צרכים, לפי אופי העסק שלכם:

למשל, מוסך יוכל לשלוח ללקוחותיו הודעה בנוסח:
"{שם הנמען} שלום, הגיעה העת להביא את רכבך מ.ר. {מספר רישוי רכב} לטיפול שוטף אצלנו במוסך {שם סניף}."

ועד בית יוכל לשלוח לדיירים למשל הודעה בנוסח:
"שלום משפחת {שם משפחה}, נותר לכם חוב לוועד הבית בסך {סכום בש"ח} ש"ח. אנא הסדירו אותו בהקדם."

מרפאה תוכל לשלוח לקבוצת מטופלים למשל הודעה בנוסח:
"שלום {שם פרטי}, הרינו להזכירך כי נקבע לך תור במרפאתנו ליום {תאריך} בשעה {שעה}. בריאות שלמה."

רשת אופנה יכולה לשלוח הודעה פרסונלית בנוסח כזה לדוגמא:
"{שם פרטי} יקר, מבול של מבצעים לחורף באופנת זומבה, מחכים לך בסניף {שם סניף} לרגל יום הולדתך שחל החודש בתאריך {תאריך לידה}."

אז איך שולחים הודעה עם תוכן אישי?

שלב ראשון: עליכם ליצור רשימת נמענים. לשם כך היכנסו לחשבונכם במערכת ל"קבוצות" ולחצו על "צור קבוצה חדשה". בדף שנפתח בחרו את האפשרות "טעינה מקובץ" ולחצו על הכפתור "הורדת קובץ אקסל לדוגמא". בקובץ האקסל עליכם להשאיר את כותרת העמודה "טלפון" (זו העמודה היחידה שהינה עמודת חובה), ולעדכן את העמודות לפי הנחוץ לכם. ניתן גם להוסיף עמודות נוספות לפי הצורך, כגון מספר רישוי רכב, סכום לתשלום, סניף, או כיו"ב. רצוי למחוק את העמודות המיותרות שאין לכם צורך בהן. לסיום, שמרו את האקסל המעודכן במחשב שלכם.

שלב שני: עליכם לשמור את הקבוצה בחשבונכם במערכת. לשם כך חזרו למערכת לדף "קבוצות" לחלונית יצירת הקבוצה החדשה, הקלידו בשדה העליון את שם הקבוצה (זה לשימושכם האישי ורק אתם תראו אותו). לאחר מכן לחצו על הכפתור "העלאת קובץ אקסל" והעלו את קובץ האקסל ששמרתם מהמחשב שלכם. לסיום לחצו על הכפתור הירוק הגדול "שמור קבוצה".

שלב שלישי: כתיבת תוכן ההודעה. בדף שליחת ההודעות, בתיבה של "מה תרצה לכתוב" הקלידו את תוכן ההודעה, ושבצו בתוך תוכן ההודעה במקומות הרלוונטיים את התוכן האישי על ידי לחיצה על הכפתור "הוספת תוכן אישי" ובחירת התוכן שברצונכם להוסיף.

אם מדובר בתוכן קבוע של הודעה שתרצו להשתמש בו גם בעתיד, מומלץ להיכנס לדף "הודעות שמורות", ללחוץ בו על כפתור "צור הודעה שמורה", ואז לשבץ בתוך ההודעה השמורה את שדות התוכן האישי הרלוונטיים. לאחר מכן תוכלו בכל עת לחזור לדף שליחת ההודעות ולבחור בתיבה של "מה תרצה לכתוב" את האפשרות של "הודעות שמורות" ולבחור בהודעה השמורה שיצרתם.

שלב רביעי: שליחת ההודעה. כעת הכל מוכן לשליחת ההודעה. לאחר שהשלמתם את השלבים הקודמים, פשוט בחרו בדף שליחת ההודעות בשדה של "למי לשלוח" את האפשרות של "קבוצות" וסמנו את הקבוצה הרלוונטית שיצרתם ושמרתם בשלב השני. לסיום לחצו על הכפתור הגדול לשליחת ההודעה האישית לכל הנמענים.

לפני הפצת הודעה לרשימת תפוצה, אנחנו ממליצים לכם בפעם הראשונה לשלוח הודעה עם תוכן אישי כבדיקה למספר הנייד שלכם לפי ההוראות שלעיל.

יש לכם שאלה או בעיה בנושא?

מוזמנים ליצור איתנו קשר כאן
או לחייג אלינו 072-256-9090

לפרטים נוספים נא צרו איתנו קשר

מידע השירותים שלנו

מספר וירטואלי

SMS לחו"ל

רגולציה 2020 זיהוי שולח

SMS חינם

SMS לעסקים

שליחת SMS באמצעות API

צירוף קובץ
ל- SMS

SMS חסוי

מספר וירטואלי לטלפון כשר

הודעות מותאמות אישית