זיהוי שולח בהודעות SMS

לקוחות יקרים,
במטרה למנוע התחזות בשליחות הודעות SMS, משרד התקשורת קבע רגולציה חדשה בנושא זיהוי השולח, אשר צפויה להיכנס לתוקף בתאריך 3.1.2021.

בהתאם לרגולציה החדשה, אם אתם שולחים את ההודעה עם מספר שולח שהוא מספר טלפון נייד או מספר נייח – יש צורך לבצע לפני השליחה הראשונה הליך אימות פשוט חד פעמי, בהתאם להסבר שלהלן.

מתי אין צורך בהליך האימות החדש?

אם מספר השולח של הודעות הסמסים שלכם איננו מספר טלפון נייד או נייח – אין שום בעיה, ותוכלו להמשיך בשליחה כפי שאתם רגילים, ללא שום שינוי.
זיהוי שולח שאיננו מצריך אימות:
• זיהוי שולח שמי (טקסט באנגלית)
שליחה ממספר חסוי (OO).
מספר טלפון וירטואלי שאנחנו סיפקנו לכם.

מתי יש צורך בהליך האימות החדש?

א. שליחת הודעות SMS עם זיהוי שולח – מספר סלולרי
אם אתם שולחים הודעה כשבשדה של מספר השולח מופיע מספר סלולרי (שאיננו מספר וירטואלי שאנחנו סיפקנו לכם) תידרשו לבצע הליך אימות קצר חד פעמית של מספר השולח, על מנת לאמת שהמספר הזה אכן בבעלותכם.

איך מאמתים מספר שולח נייד?

פשוט מאד. בפעם הראשונה בה תרצו לשלוח הודעת SMS ממספר שולח נייד – תופיע לכם במערכת הודעה, ותישלח אליכם אוטומטית הודעת סמס למספר הסלולרי שאותו רשמתם בפרטי השולח של ההודעה. עליכם לפתוח את ההודעה שהתקבלה במכשיר הסלולרי שהוא בעליו של אותו מספר, להיכנס לקישור שקיבלתם בהודעה, ללחוץ על כפתור האישור שבתוך הקישור, וזהו. המספר אומת ואושר. מעתה תוכלו להמשיך לשלוח כרגיל הודעות סמס שבהן יופיע מספר השולח הזה שכבר אומת.

ב. שליחת הודעות SMS עם זיהוי שולח – מספר נייח
אם אתם שולחים הודעה כשבשדה של מספר השולח מופיע מספר נייח של בזק וכד' (כלומר מספר שאיננו נייד) – גם כאן תידרשו לבצע אימות חד פעמי של מספר השולח, כדי לאמת שהמספר הזה אכן בבעלותכם.

איך מאמתים מספר שולח נייד?

פשוט מאד. בפעם הראשונה בה תרצו לשלוח הודעת SMS ממספר שולח נייח, תופיע לכם במערכת הודעה עם מספר טלפון. עליכם להתקשר מאותו טלפון נייח למספר הטלפון שהופיע בהודעה, ולבצע אימות של המספר. זהו. המספר אומת ואושר. מעתה תוכלו להמשיך לשלוח כרגיל הודעות סמס שבהן יופיע מספר השולח הזה שכבר אומת.

יש לכם שאלה או בעיה בנושא?

מוזמנים ליצור איתנו קשר כאן
או לחייג אלינו 072-256-9090

לפרטים נוספים נא צרו איתנו קשר

מידע השירותים שלנו

מספר וירטואלי

SMS לחו"ל

רגולציה 2020 זיהוי שולח

SMS חינם

SMS לעסקים

שליחת SMS באמצעות API

צירוף קובץ
ל- SMS

SMS חסוי

מספר וירטואלי לטלפון כשר

הודעות מותאמות אישית