צרף קבצים

הודעת SMS מתקדמת

שדרגנו את מערכת שליחת ה SMS ים שלנו, ומעתה באפשרותכם, בקלות רבה, להפוך את הודעת ה SMS הפשוטה שלכם להודעה מתקדמת. כעת במקום הודעת SMS רגילה, אתם יכולים להעשיר אותה במידע נוסף ומורחב או בתוכן שיווקי מתקדם על ידי הוספת קובץ נלווה להודעת הטקסט. כך תוכלו לשלוח ללקוחותיכם: קטלוג מוצרים, פלייר שעיצבתם, הסברים והנחיות, מדריך משתמש, מאמר שכתבתם, ועוד. מעתה, במקום הודעת טקסט קצרה, תוכלו באמצעות הוספת קובץ להפוך את ההודעה למוצלחת יותר מבחינה שיווקית, להעביר לנמענים את המסר שלכם בצורה ויזואלית ומשכנעת יותר, ולמסור להם פרטים נוספים חיוניים מבלי להאריך ולסרבל את הטקסט הממוקד של ההודעה.

איזה קבצים ניתן לצרף להודעה?

לנוחותכם, הוספנו מגוון אפשרויות להוספת קובץ לתוכן ההודעה, שהופך את ההודעה שלכם למעניינת יותר ואטרקטיבית יותר ללקוחות שלכם. באפשרותכם להוסיף כמעט את כל מגוון המסמכים השמורים אצלכם במחשב, כולל: קבצי word, קבצי אקסל, מסמכי PDF, סרטוני וידאו, קבצי MP3 ותמונות. חשוב לשים לב שניתן לצרף קבצים שגודלם המקסימלי הוא עד משקל של 5MB.

כיצד זה עובד?

אם אתם לא לקוחות רשומים אצלנו אז ברוכים הבאים, הירשמו כאן בחינם לאחר ההרשמה תקבלו במתנה 10 הודעות ראשונות בחינם, ואז תוכלו להתרשם ולהינות ממגוון השירותים שלנו. צירוף הקובץ הוא פשוט וידידותי מאד. במסך שליחת ההודעה עליכם ללחוץ על הקישור "צרף קובץ" שנמצא מעל תיבת הקלדת תוכן ההודעה. בחלון שייפתח תבחרו מתוך הקבצים השמורים במחשב שלכם את הקובץ שתרצו לצרף להודעה. לאחר השלמת ההליך, יתווסף לתוך תוכן הודעת ה SMS שלכם קישור, אשר בלחיצה עליו, יוכלו הנמענים לפתוח את הקישור מהטלפון שלהם ולצפות בקובץ שצירפתם. מקבלי ההודעה שילחצו על קישור הקובץ שנכלל בה, יוכלו להוריד את הקובץ ישירות לטלפון שלהם ולהחזיקו זמין בטלפון בכל עת. שימו לב: בתוך תוכן ההודעה, חשוב לשים רווח לפני הקישור ולאחריו, על מנת לוודא שאכן הקישור לקובץ ייפתח באופן תקין. מומלץ גם לכתוב בתוכן ההודעה טקסט אטרקטיבי שיזמין את הנמענים ללחוץ על הקישור ולפתוח את הקובץ.

יש לכם שאלה או בעיה בנושא?

מוזמנים ליצור איתנו קשר כאן
או לחייג אלינו 072-256-9090

לפרטים נוספים נא צרו איתנו קשר

מידע השירותים שלנו

מספר וירטואלי

SMS לחו"ל

רגולציה 2020 זיהוי שולח

SMS חינם

SMS לעסקים

שליחת SMS באמצעות API

צירוף קובץ
ל- SMS

SMS חסוי

מספר וירטואלי לטלפון כשר

הודעות מותאמות אישית