רכישת שירותים באתר

את חבילות ה-SMS באפשרותך לרכוש באתר באמצעות כרטיס אשראי או paypal לבחירתך.
את המנוי למספר הוירטואלי ניתן לרכוש רק באמצעות כרטיס אשראי.

לאחר רכישת חבילת SMS, נשלחת אליך אוטומטית מהמערכת קבלה לכתובת המייל שרשמת בעת התשלום וההרשמה. אם לא קיבלת, אנו ממליצים לך לבדוק בתיבת הספאם במייל שלך, ואם הקבלה לא שם, נא צור איתנו קשר ונשלח לך את הקבלה שוב.
אם רכשת מספר וירטואלי, אנא צור איתנו קשר ואנחנו נשלח אליך למייל את הקבלה.

כפי שכתוב במפורש במחירון באתר, כל המחירים הנקובים בו הינם לפני מע"מ. המחיר אותו שילמת הינו המחיר הנקוב באתר בתוספת מע"מ.

שליחת הודעות

אכן כן, מערכת SMS4FREE מאפשרת שליחת הודעות SMS למנויי כל חברות הסלולר בארץ, הן למנויי החברות הגדולות והן לקטנות, כל לקוח סלולר בארץ יוכל לקבל הודעות SMS מהמערכת שלנו.

כן. ישנן שתי אפשרויות:
אפשרות אחת, היא בדף שליחת ההודעות בקוביה של "למי לשלוח" לעבור ללשונית "קבוצות" ואז פשוט לבצע "העתק-הדבק" של המספרים, עדיף מתוך קובץ אקסל, כאשר כל מספר טלפון בשורה חדשה.
אפשרות שנייה, שתסייע לכם לחזור ולשלוח שוב בעתיד הודעות לאותה קבוצה, היא ליצור ולשמור רשימת נמענים. לשם כך יש להיכנס לדף "קבוצות" וללחוץ על כפתור "צור קבוצה חדשה". כדי לשלוח הודעה לקבוצה, יש להיכנס לדף שליחת ההודעות, ובקוביה הגדולה "למי לשלוח" תחת לשונית "קבוצות" לבחור את הקבוצה ששמרת.
ניתן ליצור ולשמור מספר בלתי מוגבל של קבוצות, כשכל אחת מהן יכולה להכיל כמות לא מוגבלת של ניידים.

אם אתם רוצים לשלוח שוב הודעה דומה לזו שכבר שלחתם בעבר, לאותו נמען או לנמען אחר, תוכלו להיכנס לארכיון השליחות בחשבונכם במערכת, לבחור את ההודעה, לסמן את תוכנה ולהעתיק אותה למסך שליחת ההודעות.
כמו כן, באפשרותכם ליצור מראש הודעה שמורה שתוכלו לחזור ולהשתמש בה. לשם כך יש להיכנס לדף "הודעות שמורות" וללחוץ על כפתור "צור הודעה שמורה". כדי לשלוח הודעה שמורה שיצרת ושמרת, יש להיכנס לדף שליחת ההודעות, ומתחת לקוביה הגדולה "מה תרצה לכתוב" ללחוץ על כפתור "הודעות שמורות" ולבחור את ההודעה השמורה הרלוונטית.

על מנת לעמוד בדרישות חוק הספאם, מומלץ לצרף בסוף הודעת הסמס שאתם מפיצים, קישור שבאמצעותו הנמענים יכולים להסיר עצמם בקלות מרשימות התפוצה שלכם.
כדי להוסיף קישור להסרה, עליכם ללחוץ בדף שליחת ההודעה מתחת לקוביה "מה תרצה לכתוב" על הכפתור "קישור להסרה". לאחר שהנמען ילחץ על הקישור שיקבל בהודעה, אזי גם אם תנסו בעתיד לשלוח אליו הודעות – המערכת תחסום אוטומטית את ההודעות מלהישלח אליו, ואתם לא תחויבו בגין שליחות עתידיות אליו.

כן.
ניתן לשנות את פרטי השולח רק אם רכשת את אחת מחבילות ההודעות שלנו, אפילו החבילה הקטנה ביותר, או אם רכשת מספר וירטואלי. שליחת הודעת SMS במסגרת 10 ההודעות החינמיות, בטרם רכישת חבילת סמסים – אפשרית רק כשמספר השולח הוא הנייד באמצעותו נרשמת לאתר.
לאחר רכישת חבילת SMS באפשרותך לשלוח הודעה ממספר חסוי, על ידי סימון האפשרות "שלח SMS חסוי" שמתחת לקוביה של "זיהוי השולח". הנמען יראה את ההודעה כאילו נשלחה אליו מ-OO.
לאחר הרכישה כאמור, באפשרותך גם לשנות את מספר השולח למספר אחר, כגון הטלפון של העסק שלך, כך שהנמענים יוכלו להתקשר חזרה אליך, שירות יעיל מאד לעסקים. שים לב: לפי הנחיות משרד התקשורת, יהא עליך לאמת באופן חד פעמי את המספר לפני השליחה הראשונה.
אפשרות נוספת, לאחר רכישת חבילה כאמור, היא לשנות את מספר השולח למילה באנגלית באותיות (מוגבל עד 11 אותיות ללא רווח), וכך יוכלו למשל הנמענים לראות שההודעה נשלחה מהעסק שלך, עוד לפני שפתחו אותה. שים לב: אם בשדה של זיהוי השולח לא רשמת מספר טלפון - הנמענים לא יוכלו לחזור אליך בשיחה או בהודעת SMS.
שים לב: הנמען יכול להשיב לך בהודעת SMS, אך ורק אם כתבת בשדה של "זיהוי שולח" את מספר הנייד שלך או המספר הוירטואלי שרכשת מאיתנו.

לאחר הכניסה לחשבון שלך, באפשרותך להיכנס ל"ארכיון שליחות" ולראות את פרטי כל ההודעות ששלחת, כולל מועד השליחה, תוכן ההודעה ופרטי הנמען.

אין מגבלה לגבי אורך ההודעה שתוכלו לשלוח. הנמען יראה את ההודעה כהודעה ארוכה אחת. עם זאת, יש לשים לב, שאתם תחוייבו על ההודעה שנשלחת בהתאם לאורך ההודעה. הודעה עד 134 תווים מחוייבת כהודעה אחת. מעבר לכך, כל 67 תווים מחוייבים כהודעה, כלומר עד 201 תווים תחוייבו כשתי הודעות, עד 268 תווים תחוייבו כשלוש הודעות, וכן הלאה. לתשומת לבכם, תו הינו כל ספרה או אות, סימן פיסוק, רווח, וכיו"ב.

ניתן לשלוח הודעה לקבוצה גדולה של נמענים, ולהוסיף תוכן אישי לכל נמען, כגון שם פרטי, מס' ת.ז. , מס' רשיון רכב, וכד'.
כדי לשלוח סמס עם תוכן אישי, ניתן בדף שליחת ההודעות ללחוץ מתחת לקוביה של "מה תרצה לכתוב" על "הוספת תוכן אישי" ולבחור את השדות הרלוונטיים לך, כגון שם, תאריך לידה, וכו'.
שים לב: כדי לשלב את התוכן האישי בתוך הודעה שמורה, עליך להיכנס גם לדף "קבוצות" וליצור קבוצה (רשימת תפוצה) הכוללת את שדות התוכן האישי שבחרת לשלב בהודעה שלך. מומלץ להיעזר בקובץ האקסל לדוגמא.
לפרטים נוספים לחץ כאן.

כן. יש אפשרות לשליחת סמס מהמחשב או מהסמארטפון שלך.
כדי לשלוח הודעות באמצעות המערכת שלנו, עליך להיכנס למערכת באמצעות שם המשתמש שלך (נייד או מייל שהזנת בהרשמה) והסיסמה שלך, מכל מכשיר שהוא, בארץ או בחו"ל.

באפשרותך להיכנס לדף "ארכיון שליחות" ולראות את סטטוס השליחה של ההודעות.
להלן הסבר לגבי הסטטוסים השונים:
"נשלחה" – ההודעה נשלחה מהמערכת, אך טרם התקבלה תשובה מחברות הסלולר לגבי קבלתה על ידי הנמען.
"נכשל סלולר" – ההודעה נשלחה אך לא קיבלה כי המנוי מנותק או לא קיים אצל מפעילי הסלולר בישראל; או המנוי קיים ותקין אך לא זמין במשך מספר שעות רב לאחר שליחת ההודעה ולכן המערכת לא הצליחה ניסתה שוב ושוב אך לא הצליחה לשלוח אליו.
"נחסם לפי בקשה" – הנמען ביקש למשל להסיר את עצמו מקבלת הודעות ממך או באופן כללי בחברת הסלולר שלו.

מספר וירטואלי לקבלת הודעות SMS

באפשרותך לראות מיידית את הודעות ה-SMS שנשלחות אליך, בדף הודעות נכנסות בחשבון שלך במערכת. שירות זה הוא מנוי בתשלום חודשי של 20 שח פלוס מע"מ.
כמו כן, באפשרותך לקבל במקביל את ההודעות גם לנייד שלך, למייל שלך או לשרת. לשם כך עליך להיכנס לדף הודעות נכנסות וללחוץ על "עריכת מספרים וירטואליים".
שים לב: הפניית ההודעות לנייד שלך כרוכה בתשלום על כל הודעה יוצאת לפי מחירי מחירון החבילות אם ברצונך לקבל את ההודעות גם למייל או לשרת, עליך לרכוש מנוי במסלול המתקדם (ולא במסלול הבסיסי).
לפרטים נוספים לחץ כאן.

יש שתי אפשרויות לקבל סמס נכנס:
א. באפשרותך להקליד בשדה של "זיהוי השולח" את מספר הטלפון הסלולרי שלך, ואז לקבל הודעות חוזרות אל מכשיר הסלולר שלך.
ב. ניתן לרכוש מספר וירטואלי לקבלת הודעות SMS לחודש. את ההודעות הנכנסות באפשרותך לראות בחשבונך באתר בדף "הודעות נכנסות", ובתוספת תשלום ניתן לקבל אותן גם למייל, לנייד או לשרת שלך. לפרטים נוספים לחץ כאן.

לא. לא ניתן לקבל באתר סמס למספר כשר.
אם ברשותך טלפון כשר, ואתה רוצה לקבל הודעות SMS, באפשרותך לרכוש אצלנו באתר מספר וירטואלי (מספר נייד שמתחיל בקידומת 053), ואז תוכל לקבל הודעות SMS שיישלחו אליך למספר הוירטואלי. את ההודעות באפשרותך לראות בדף הודעות נכנסות אצלנו באתר, או לקבל אותן לאימייל שלך. לפרטים נוספים לחץ כאן.

לא. המספר הוירטואלי יכול לשמש אך ורק לקבלת הודעות SMS. הוא אינו יכול לשמש למספר ללא סים או למספר נוסף לווטסאפ, אבל המספר יכול לשמש אתכם להירשם לאפליקציית ווטסאפ ולהשתמש בווטסאפ עם המספר הוירטואלי.

כן. באפשרותך לרכוש מנוי למספר וירטואלי בעלות של 30 שח לחודש, ואז תתאפשר קבלת סמס למייל. לפרטים נוספים לחץ כאן.

באפשרותך לבטל את המנוי שלך למספר וירטואלי בכל עת. לשם כך, נא צור איתנו קשר טלפונית או כאן.
שים לב: מרגע ביטול המנוי שלך למספר הוירטואלי, המספר ימשיך לעמוד לרשותך למשך 30 יום ממועד התשלום האחרון שביצעת, אלא אם תבקש מאיתנו אחרת.

שליחה או קבלת הודעות אוטומטית מהאתר או השרת שלכם - API

באפשרותכם לקבל או לשלוח הודעת SMS באופן אוטומטי ישירות מהמערכת, האתר או האפליקציה שלכם, ללא צורך בכניסה למערכת שלנו או בשליחה יזומה, אלא בקלות באמצעות התממשקות API.
פרטים נוספים אודות שליחה סמסים באמצעות API תוכלו לקרוא כאן. ולגבי קבלת סמסים באמצעות API נא קראו כאן.
להסברים מפורטים לגבי שימוש ב-API, יש להיכנס כאן.

שליחת SMS לחו"ל

מחפשים מערכת לשליחת הודעות SMS לחול? כנסו לקישור הבא: מערכת שליחת SMS לחול – זוהי המערכת שלנו המאפשרת לכם לשלוח הודעות SMS לכל מדינה בעולם.
עם פתיחת החשבון תקבל 10 קרדיטים מתנה. כדי לשלוח סמסים נוספים, באפשרותך לרכוש חבילת קרדיטים בגודל המתאים לצרכיך – שים לב שלכל מדינה יש עלות אחרת של קרדיטים לכל הודעת SMS. לפרטים נוספים לחץ כאן.

לפרטים נוספים נא צרו איתנו קשר

מידע השירותים שלנו

מספר וירטואלי

SMS לחו"ל

רגולציה 2020 זיהוי שולח

SMS חינם

SMS לעסקים

שליחת SMS באמצעות API

צירוף קובץ
ל- SMS

SMS חסוי

מספר וירטואלי לטלפון כשר

הודעות מותאמות אישית