מספר וירטואלי

באמצעות מספר וירטואלי גם בעלי טלפון כשר יכולים לשלוח ולקבל הודעות SMS

לא יכולים לשלוח או לקבל הודעות SMS בגלל שיש לכם טלפון כשר? מעכשיו זה אפשרי! אם יש לכם טלפון כשר, אתם יכולים לרכוש אצלנו באתר מספר וירטואלי, שהוא מספר נייד ישראלי, ולקבל הודעות SMS שיישלחו אליכם למספר הוירטואלי. את הודעות ה-SMS האלה תוכלו לקרוא או בדף הודעות נכנסות בחשבון שלכם במערכת, או באימייל שלכם.

שימו לב – העברת הודעות הSMS- לאימייל שלכם כרוכה בתוספת תשלום - לשם כך תצטרכו לרכוש מנוי במסלול המתקדם בעלות חודשית של 30 שח במקום במסלול הבסיסי בעלות חודשית של 20 שח.

כמובן שבאפשרותכם גם לשלוח הודעות SMS באמצעות המערכת שלנו. בעת שליחת ההודעה תוכלו לרשום את הטלפון שלכם בשדה "מספר השולח" במסך שליחת ההודעות, ואז מקבל ההודעה יראה את ההודעה כאילו נשלחה ממספר הטלפון הנייד שלכם (אבל אז לא תוכלו לקבל הודעות SMS תשובה שיישלחו אליכם). לחלופין, באפשרותכם לרשום בשדה של "מספר השולח" את המספר הוירטואלי שרכשתם, ואז כשמקבל ההודעה ישיב עליה – תוכלו לקרוא את הודעת הSMS הנכנסת בדף הודעות נכנסות בחשבון שלכם במערכת.

האם אפשר לקבל הודעות SMS למספר הכשר שלי?

לא. אי אפשר לקבל הודעות סמס נכנס שנשלחות למספר הנייד הכשר שלכם. אולם באמצעות האתר שלנו תוכלו לרכוש מנוי למספר וירטואלי (מספר ישראלי נייד שמתחיל בקידומת 053), ואז לקבל הודעות SMS שיישלחו אליכם למספר הוירטואלי הזה.

כמה סמסים ניתן לקבל ברכישת מספר וירטואלי?

לאחר שרכשתם מנוי למספר וירטואלי, תוכלו לקבל הודעות SMS ללא הגבלה למספר הווירטואלי במהלך תקופת המנוי.

כמה מספרים וירטואליים ניתן לרכוש?

יש לכם צורך ביותר ממספר וירטואלי אחד? אין בעיה. באפשרותכם לרכוש כמה מספרים וירטואליים שאתם צריכים, ולהשתמש בהם באותו חשבון שלכם במערכת או במספר חשבונות שונים.

קבלת סמסים – גם לאימייל ולנייד שלכם

לאחר רכישת המספר הוירטואלי, תוכלו לראות את הודעות ה-SMS שנשלחו אליכם בדף "הודעות נכנסות" בחשבון שלכם במערכת. כמו כן, באפשרותכם במקביל לבחור לקבל בזמן אמת את הודעות הSMS הנכנסות גם בכתובת האימייל שלכם וגם לטלפון הנייד שלכם, כולל תוכן ההודעה ופרטי השולח. התשלום עבור מספר וירטואלי במסלול הבסיסי הוא 20 ש"ח בתשלום חודשי מתחדש. אם ברצונכם לקבל סמסים גם לאימייל ו/או לשרת שלכם, תצטרכו לרכוש מספר וירטואלי במסלול המתקדם בעלות חודשית כוללת של 30 ש"ח (במקום 20 ש"ח). במידה ותרצו שהסמסים יועברו גם לנייד שלכם, עליכם לרכוש חבילת סמסים לפי כמות הסמסים שאתם מעוניינים לקבל.

מה תקופת השימוש במספר וירטואלי?

לאחר שרכשתם מספר וירטואלי, הוא ימשיך לעמוד לרשותכם למשך תקופה של 30 יום. לאחר תקופה זו הוא יתחדש באופן אוטומטי מדי חודש לתקופה נוספת של 30 יום נוספים. אין לכם עוד צורך במספר הוירטואלי? פשוט התקשרו אלינו או שלחו אלינו טופס צור קשר, ואנחנו נפסיק את המשך המנוי החודשי שלכם עבור המספר הוירטואלי.

מספר וירטואלי – עבור סמסים בלבד

שימו לב: המספר הוירטואלי שאתם רוכשים אצלנו באתר יכול לשמש אך ורק לקבלה ושליחה של סמסים. לא ניתן באמצעות המספר הוירטואלי לשלוח הודעות ווטסאפ או לנהל שיחות טלפון.

בכל שאלה או בעיה מוזמנים ליצור איתנו קשר לטלפון 072-256-9090

לפרטים נוספים אודות רכישת מנוי והשימוש ב מספר וירטואלי לקבלת הודעות SMS לחצו כאן

יש לכם שאלה או בעיה בנושא?

מוזמנים ליצור איתנו קשר כאן
או לחייג אלינו 072-256-9090

לפרטים נוספים נא צרו איתנו קשר

מידע השירותים שלנו

מספר וירטואלי

SMS לחו"ל

רגולציה 2020 זיהוי שולח

SMS חינם

SMS לעסקים

שליחת SMS באמצעות API

צירוף קובץ
ל- SMS

SMS חסוי

מספר וירטואלי לטלפון כשר

הודעות מותאמות אישית